החשיבות של משחת ידיים למוסכים מודרניים

בעלי מוסכים נדרשים להישמע לצו השעה ולהציב את ההיגיינה בראש סדר העדיפויות. הימים בהם מוסכים היו יכולים להרשות לעצמם לעבוד ללא סדר, ארגון או ניקיון הסתיימו. כיום בעלי רכבים ולקוחות פוטנציאליים מגבשים מסקנה לגבי המוסך בתוך שניות בודדות בלבד. הלקוח יכול להיכנס למוסך ולקבוע על פי הרושם הראשוני האם להכניס את הרכב לטיפול. כאשר המוסך לא נקי ומסודר, או אם המכונאים לא עובדים בידיים נקיות, קשה עד בלתי אפשרי להשיג את הרושם הרצוי. מצד שני, יש גם לא מעט פתרונות שמסייעים לבעלי מוסכים ועוזרים להם להפוך את סביבת העבודה למזמינה, נגישה וידידותית.

הדרך הטובה ביותר לשפר את סביבת העבודה במוסך היא לחייב את המכונאים להשתמש במשחת ידיים. זו משחה אברזיבית מרוכזת לניקוי ידיים ללא מים. המשחה חוסכת זמן על מאבקים עם סבון ידיים רגיל, היא משמשת את כל סוגי המכונאים וניתן להסתייע בה גם כדי לשמור על סטריליות לפני הפסקת אוכל. את המשחה שמים בדרך כלל בתאי השירותים והמקלחות, או לחילופין ליד עמדת העבודה. המשחה יעילה בטווח הקצר והארוך והיא הופכת את המוסך לחלק בלתי נפרד מהתעשייה המודרנית.

התמודדות עם כל סוגי הלכלוך
היתרון של משחת ידיים למוסכים הוא שניתן להתמודד בעזרתה עם כל סוגי הלכלוך. ראשית, המשחה מתאימה להסרת גריז. היא מיועדת לניקוי שמנים שמצטברים על ידי העובדים ומתאימה גם להסרת חומרים מינרליים. בעזרת משחה איכותית ניתן להסיר בתוך שניות ספורות כתמי פיח, דבק וזיהומים. המשחה מאושרת על ידי ארגונים רפואיים בינלאומיים והיא מגיעה עם תו תקן מעודכן.

יש לציין כי המשחה הנמכרת עבור שימוש במוסכים ומפעלים אינה מכילה סולבנטים ארומטיים. עם זאת, היא בהחלט כוללת חומרים להגנה על עור הידיים. הדגש העיקרי הוא על הפונקציונאליות של המשחה ולא על הריחות שלה. מבחינת העובדים, המשחה היא דרך מצוינת לחסוך זמן ולעמוד בהספקים. המשחה מציעה יתרונות עבור כל הגורמים המעורבים בעבודה במוסך והיא מתאימה לשימוש גם בתחומים כמו פחחות, צבע, חשמלאות ועוד.

איך בוחרים משחה למוסך?
בעלי מוסכים שרוצים להתקדם ולבחור משחה לניקוי ידיים צריכים לדעת איך לעשות זאת. קודם כל, כדאי להבין שיש סוגים שונים של משחת ידיים למוסכים ולכל משחה יתרונות וחסרונות אחרים. הסוד הוא להתאים את המשחה לתחום ההתמחות. שנית, רצוי לרכוש חבילה גדולה של משחת ידיים וכך לחסוך זמן וכסף. ככל שהאריזה יותר גדולה, כך המחיר של שימוש חד פעמי במשחה יורד.


בנוסף, חשוב להדריך את העובדים לגבי שימוש במשחה ולפקח על כך. רק בצורה כזו ניתן להפוך את השימוש במשחה לחלק בלתי נפרד מהעבודה במוסך. הבחירה במשחה מתאימה למוסכים בארץ ובעולם והיא גם מאפשרת עמידה בקריטריונים של בקרת איכות.