מ-  עד- 

CHARGEלדרמן LEATHERMAN

לדרמן CHARGE

לדרמן CHARGE

מגיע עם נרתיק ה- CHARGE+ מציב רף עליון חדש בכל הקשור לתחום הכלים הרב-תכליתיים. ה-CHARGE תוכנן ועוצב על-פי דרישות של מקצוענים מתחומים מגוונים, ונותן מענה מושלם לקשת נרחבת של פעילויות. דגם זה מכיל מספריים חזקות במיוחד, עם קצוות מעוקלים לחיתוך חד ונקי. מתאמי ביטים לגיוון במברגונים רבים, שופין מצופה יהלום, וסכין ממתכת 154 CM. הידיות עשויות אלומיניום אנודייז מוקשה, ומעוגלות לאחיזה נוחה ויציבה.

740 ₪

SUPERTOOLלדרמן LEATHERMAN

לדרמן SUPERTOOL

לדרמן SUPERTOOL

לדרמן סופר-טול פלאייר מוגדל, והוא החזק ביותר שיוצר אי-פעם על-ידי לדרמן, עם עיצוב מיוחד שמסייע לתמרן גם במקומות צרים ביותר. הכלי נוח לאחיזה ומותאם לעבודה ושליפה של כלים מתוכו גם עם כפפות!! 19 כלים מוכנים לפעולה, עם אפשרות לשליפה והשחזה של כלים. סופר-טול חזר מחופשה ארוכה והוא מוכן לעבודה קשה!

450 ₪

SIDEKICKלדרמן LEATHERMAN

לדרמן SIDEKICK

לדרמן SIDEKICK

חברת לדרמן מתארת את הלדרמן הזה בתור "מוצר למתחילים, אבל ההוא בהחלט תוכנן ונבנה הרבה יותר טוב ממה שנדמה לנו. העיצוב הנקי והנוח שלו מאוד הרשים אותנו והביצועים בהחלט הרשימו אותנו, מומלץ בחום בתור מתנה למתגייס או למשתמשים בסיסיים עד בינוניים וגם עבור אלו שכבר יש להם ארגז כלים ומחפשים גיבוי נייד ונוח עבור הכלים הגדולים יותר.

380 ₪

TREADלדרמן LEATHERMAN

לדרמן TREAD

לדרמן TREAD

הTREAD לא מחליף את כלי לדרמן הקיימים אלא משלים אותם. הTREAD הוא לא עוד צמיד, הוא כלי לביש. כלי שניתן להתאימו אישית על ידי החלפת חלקי הרצועה (הכלים) לפי מה שנוח למשתמש. המראה שלו הוא חלק מהעיניין, מרשים וגברי. אפשר ללבוש את הTREAD עליך בכל מקום ובכל מצב, ניתן לעלות איתו למטוס, לפגישות עסקיות, לפעילויות אקסטרים או קמפינג בחוץ. הפעם היחידה שיעצרו אותך, תהיה כדי לשאול: "מה אתה לובש??" תהיה מופתע ממגוון האפשרויות שכלי זה פותח בפניך. "להציל את היום" למישהו – הופך למשימה קלה פתאום…

730 ₪

SURGEלדרמן LEATHERMAN

לדרמן SURGE

לדרמן SURGE

ה-SURGE מכיל פלאיירים חזקים ואפשרות להחלפת והארכת הלהבים. לדרמן SURGE זכה במקום הראשון ככלי הרב-תכליתי הטוב ביותר, על-ידי מגאזין Fields&Stream , המגאזין הפופולארי ביותר בארה"ב בכל נושאי פעילות בטבע (ספורט אתגרי, טיולי שטח, צייד ודייג). ה-SURGE מכיל פלאיירים חדשים וחזקים במיוחד, אפשרות להחלפת והארכת הלהבים, למסור, שופין-יהלום ושופין עץ.

620 ₪

CRUNCHלדרמן LEATHERMAN

לדרמן CRUNCH

לדרמן CRUNCH

לדרמן "קראנצ'" כלי מיוחד עם פלאייר פטנט. מצויד בפלאייר פטנט וכלים ננעלים

580 ₪

WAVE Bלדרמן LEATHERMAN

לדרמן WAVE B

לדרמן WAVE B

הוויב נוח מאד לשימוש. הלהבים נפתחים כלפי חוץ וננעלים. כשמו כן הוא – מביא את הגל החדש בתחום הכלים הרב-תכליתיים. עם לדרמן אתה מוכן לכל הפתעה, לכל משימה, לכל הרפתקה. זהו הכלי הנפוץ ביותר בקרב אנשי בטחון (חיילים, שוטרים), אנשי חירום והצלה, ו"אנשי שטח" הרפתקנים. פתיחת הלהבים מתבצעת ביד אחת, מה שמותיר את היד השניה חופשיה.

550 ₪

WAVEלדרמן LEATHERMAN

לדרמן WAVE

לדרמן WAVE

הוויב נוח מאד לשימוש. הלהבים נפתחים כלפי חוץ וננעלים. כשמו כן הוא – מביא את הגל החדש בתחום הכלים הרב-תכליתיים. עם לדרמן אתה מוכן לכל הפתעה, לכל משימה, לכל הרפתקה. זהו הכלי הנפוץ ביותר בקרב אנשי בטחון (חיילים, שוטרים), אנשי חירום והצלה, ו"אנשי שטח" הרפתקנים. פתיחת הלהבים מתבצעת ביד אחת, מה שמותיר את היד השניה חופשיה.

450 ₪

MUTלדרמן LEATHERMAN

לדרמן MUT

לדרמן MUT

פיתוח משותף של החברה המובילה בעולם לייצור כלים רב תכליתיים – לדרמן – עם צלפים ומומחי ירי עולמיים – לדרמן MUT (ראשי תיבות: MILITARY UTILITY TOOL) הוא הכלי הראשון המתפקד פרקטית וטקטית עבור כל חייל, צלף ואיש ביטחון. הכלי מתוכנן לעבוד עם נשקים מסוג M16 ו-AR15. הלדרמן MUT מציב רף גבוה מאד מבחינת עיצוב מודולרי טקטי, ועם זאת שמירה על כל הפונקציות של רב-כלי משוכלל לשימוש יומיומי. בנוסף לפונקציות הרב-כלי שלו, מצויד ה-MUT לתחזוקה שוטפת של כלי נשק ממשפחת M16/AR15: מתאים להרכבה וכיוונון של טלסקופ ירי או אמצעי אופטי אחר כלי מותאם לשחרור מהיר של מעצור בנשק פרוק והרכבה מהיר של פין הפירוק מותאם להסרת פחם המצטבר בבית הבליעה אופציה לחיבור מוט מברשת לניקוי הקנה

950 ₪

TTIלדרמן LEATHERMAN

לדרמן TTI

לדרמן TTI

CHARGE TTI PLUS – מלבד 19 הכלים שהוא מכיל בנוחות וקומפקטיות, הוא משודרג גם בחומר, ידיות ה -CHARGE+ TTI עשויות מתכת טיטניום, והלהב עשוי מתכת אל-חלד S30V. דגם ה-CHARGE+ TTI מגיע עם נרתיק, וערכת 8 ביטים (מברגונים) נוספים. כל הכלים ננעלים לעבודה בטוחה. נגישות לפתיחה נוחה מבחוץ בעזרת יד אחת בלבד. תפס (קליפס) מתכתי לתיק או חגורה.

880 ₪

OHTלדרמן LEATHERMAN

לדרמן OHT שחור

לדרמן OHT שחור

במשך שנים ניתן היה לבחור בין שתי אפשרויות לתפעול כלים ביד אחת, הראשונה היתה פתיחת הפלאייר ביד אחת והשנייה היתה פתיחת הלהבים ביד אחת. היום כבר לא צריך לבחור, לדרמן OHT – ONE HAND TOOL ממזג בתוכו את שתי האפשרויות בנוחות, 100% תפעול ביד אחת. התכנון המוקפד של הפלאיירים וקוצץ התיל מאפשר התאמה לכף היד ללא מאמץ. על ידיות הכלי הטבעה ויזואלית של הכלים הפנימיים לזיהוי מהיר. כלים מיוחדים כמו – סכין לחיתוך חגורות הצלה, מפתח לבלוני חמצן, מוט השחלה לניקוי, הבאים בנוסף לכל הכלים המצוינים, הופכים את ה-OHT לסוס עבודה מוצלח.

470 ₪